STW30N80K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW30N80K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW30N80K5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 800V 24A TO247-3
Podatkovni listi: 1.STW30N80K5.pdf2.STW30N80K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
600 pcs
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW30N80K5
Številka dela STW30N80K5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 800V 24A TO247-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13626 pcs Podatkovni list 1.STW30N80K5.pdf2.STW30N80K5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija MDmesh™ K5 Rds On (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 12A, 10V
Odmik moči (maks.) 250W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-17900
STW30N80K5-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1530pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 43nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V
natančen opis N-Channel 800V 24A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-247-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)