STW29NK50Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW29NK50Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW29NK50Z
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 31A TO-247
Podatkovni listi: STW29NK50Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW29NK50Z
Številka dela STW29NK50Z Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 31A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13489 pcs Podatkovni list STW29NK50Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 150µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 15.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 350W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-4425-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6110pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 266nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 31A (Tc) 350W (Tc) Through Hole TO-247-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 31A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STW29NK50ZD
STW29NK50ZD
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 500V 29A TO-247