STW30NM60N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW30NM60N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW30NM60N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 25A TO-247
Podatkovni listi: STW30NM60N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW30NM60N
Številka dela STW30NM60N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 25A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8025 pcs Podatkovni list STW30NM60N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 12.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 190W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-8457-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2700pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 91nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 25A (Tc) 190W (Tc) Through Hole TO-247-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)