STTH30R06P
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH30R06P
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 30A SOD93-2
Podatkovni listi: STTH30R06P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH30R06P
Številka dela STTH30R06P Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 600V 30A SOD93-2 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34408 pcs Podatkovni list STTH30R06P.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.85V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja SOD-93-2 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 70ns
Pakiranje Tube Paket / primer SOD-93-2
Druga imena 497-4631-5 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 600V 30A Through Hole SOD-93-2 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 30A Capacitance @ Vr, F -