STTH30RQ06DY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH30RQ06DY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 30A TO220AC
Podatkovni listi: 1.STTH30RQ06DY.pdf2.STTH30RQ06DY.pdf3.STTH30RQ06DY.pdf4.STTH30RQ06DY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH30RQ06DY
Številka dela STTH30RQ06DY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 600V 30A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.95V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Povratni čas obnovitve (trr) 55ns
Paket / primer TO-220-2 Druga imena 497-17601
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 600V 30A Through Hole TO-220AC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 40µA @ 600V Tok - Povprečni popravek (Io) 30A