STTH30R04G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH30R04G-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH30R04G-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK
Podatkovni listi: STTH30R04G-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH30R04G-TR
Številka dela STTH30R04G-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56623 pcs Podatkovni list STTH30R04G-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.45V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 400V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 100ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-8052-2
STTH30R04G-TR-ND
STTH30R04GTR
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 400V 30A Surface Mount D2PAK Trenutna - povratna puščanja @ Vr 15µA @ 400V
Tok - Povprečni popravek (Io) 30A Capacitance @ Vr, F -
Številka osnovnega dela STTH30R04
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STTH30R04WY
STTH30R04WY
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE GEN PURP 400V 30A DO247
Na zalogi: 21973 pcs
Prenesi: STTH30R04WY.pdf
RFQ
STTH30R04DY
STTH30R04DY
Opis: DIODE GEN PURP 400V 30A TO220AC
Na zalogi: 48105 pcs
Prenesi: STTH30R04DY.pdf
RFQ
STTH30R04G
STTH30R04G
Opis: DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK