STTH30R02DJF-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH30R02DJF-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH30R02DJF-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GP 200V 30A POWERFLAT
Podatkovni listi: STTH30R02DJF-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH30R02DJF-TR
Številka dela STTH30R02DJF-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GP 200V 30A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72724 pcs Podatkovni list STTH30R02DJF-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.15V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 50ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-PowerVDFN
Druga imena 497-12869-2
STTH30R02DJFTR
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 200V 30A Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 30A Capacitance @ Vr, F -