STTH30L06G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH30L06G-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH30L06G-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK
Podatkovni listi: STTH30L06G-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH30L06G-TR
Številka dela STTH30L06G-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24828 pcs Podatkovni list STTH30L06G-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.55V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 90ns
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-6090-1 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 600V 30A Surface Mount D2PAK Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 30A Capacitance @ Vr, F -