STTH30L06P
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH30L06P
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 30A SOD93-2
Podatkovni listi: STTH30L06P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH30L06P
Številka dela STTH30L06P Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 600V 30A SOD93-2 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51236 pcs Podatkovni list STTH30L06P.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.55V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja SOD-93-2 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 90ns
Pakiranje Tube Paket / primer SOD-93-2
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 600V 30A Through Hole SOD-93-2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 600V Tok - Povprečni popravek (Io) 30A