STTH15RQ06G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH15RQ06G-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH15RQ06G-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 15A D2PAK
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH15RQ06G-TR
Številka dela STTH15RQ06G-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 600V 15A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.95V @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija ECOPACK® Povratni čas obnovitve (trr) 50ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-17597-2 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 600V 15A Surface Mount D2PAK Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 15A Capacitance @ Vr, F -