STTH15RQ06D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH15RQ06D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH15RQ06D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH15RQ06D
Številka dela STTH15RQ06D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.95V @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija ECOPACK® Povratni čas obnovitve (trr) 50ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Druga imena 497-17595 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220AC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 15A Capacitance @ Vr, F -