STTH15R06FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH15R06FP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP
Podatkovni listi: STTH15R06FP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH15R06FP
Številka dela STTH15R06FP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46601 pcs Podatkovni list STTH15R06FP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.9V @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 50ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab
Druga imena 497-5409-5
STTH15R06FP-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220FPAC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 60µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 15A Capacitance @ Vr, F -