STPSC10TH13TI
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPSC10TH13TI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPSC10TH13TI
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 650V TO220
Podatkovni listi: 1.STPSC10TH13TI.pdf2.STPSC10TH13TI.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPSC10TH13TI
Številka dela STPSC10TH13TI Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 650V TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22895 pcs Podatkovni list 1.STPSC10TH13TI.pdf2.STPSC10TH13TI.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.75V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 650V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Insulated Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena 497-14197-5 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Silicon Carbide Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Series Connection natančen opis Diode Array 1 Pair Series Connection Silicon Carbide Schottky 650V 10A Through Hole TO-220-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 650V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A