STPSC10H12DY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPSC10H12DY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPSC10H12DY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 1.2KV 10A TO220AC
Podatkovni listi: 1.STPSC10H12DY.pdf2.STPSC10H12DY.pdf3.STPSC10H12DY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPSC10H12DY
Številka dela STPSC10H12DY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 1.2KV 10A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 14160 pcs Podatkovni list 1.STPSC10H12DY.pdf2.STPSC10H12DY.pdf3.STPSC10H12DY.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101, ECOPACK® Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Druga imena 497-17244 Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Tip diode Silicon Carbide Schottky
natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 10A Through Hole TO-220AC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 60µA @ 1200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 10A Capacitance @ Vr, F 725pF @ 0V, 1MHz