STPSC10H12WL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPSC10H12WL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPSC10H12WL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 1.2KV 10A DO247
Podatkovni listi: 1.STPSC10H12WL.pdf2.STPSC10H12WL.pdf3.STPSC10H12WL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPSC10H12WL
Številka dela STPSC10H12WL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 1.2KV 10A DO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15382 pcs Podatkovni list 1.STPSC10H12WL.pdf2.STPSC10H12WL.pdf3.STPSC10H12WL.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja DO-247 Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija ECOPACK®2 Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Pakiranje Tube Paket / primer DO-247-2 (Straight Leads)
Druga imena 497-17639 Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Silicon Carbide Schottky
natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 10A Through Hole DO-247 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 60µA @ 1200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 10A Capacitance @ Vr, F 725pF @ 0V, 1MHz