STPS40SM100CR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40SM100CR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS40SM100CR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V I2PAK
Podatkovni listi: STPS40SM100CR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS40SM100CR
Številka dela STPS40SM100CR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21408 pcs Podatkovni list STPS40SM100CR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 810mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja I2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena 497-12668-5
STPS40SM100CR-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 45µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A Številka osnovnega dela STPS40SM100C