STPS40SM120CTN
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40SM120CTN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS40SM120CTN
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
Podatkovni listi: STPS40SM120CTN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS40SM120CTN
Številka dela STPS40SM120CTN Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35172 pcs Podatkovni list STPS40SM120CTN.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 830mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 120V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Narrow Leads Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-15153-5
STPS40SM120CTN-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 20A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 275µA @ 120V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS40SM120CT
STPS40SM120CT
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220