STPS40M80CR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40M80CR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS40M80CR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V I2PAK
Podatkovni listi: STPS40M80CR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STPS40M80CR
Številka dela STPS40M80CR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6250 pcs Podatkovni list STPS40M80CR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 735mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 80V
Paket naprave za dobavitelja I2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena 497-11359-5
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 20A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 65µA @ 80V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A Številka osnovnega dela STPS40M80C