STPS30SM120SFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30SM120SFP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30SM120SFP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 120V TO220FPAB
Podatkovni listi: STPS30SM120SFP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30SM120SFP
Številka dela STPS30SM120SFP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 120V TO220FPAB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61101 pcs Podatkovni list STPS30SM120SFP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 950mV @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 120V
Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija ECOPACK®2 Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-15564-5
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 120V 30A Through Hole TO-220FPAB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 275µA @ 120V Tok - Povprečni popravek (Io) 30A