STPS30SM60CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30SM60CG-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30SM60CG-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V D2PAK
Podatkovni listi: STPS30SM60CG-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30SM60CG-TR
Številka dela STPS30SM60CG-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50871 pcs Podatkovni list STPS30SM60CG-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 625mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja D²PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-12325-1
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 65µA @ 60V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A Številka osnovnega dela STPS30SM60C