STPS30SM100SFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30SM100SFP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30SM100SFP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO220FP
Podatkovni listi: STPS30SM100SFP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30SM100SFP
Številka dela STPS30SM100SFP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4893 pcs Podatkovni list STPS30SM100SFP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 870mV @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-12660-5
STPS30SM100SFP-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 30A Through Hole TO-220FPAB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 45µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 30A