STPS30M80CR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30M80CR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30M80CR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V I2PAK
Podatkovni listi: STPS30M80CR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30M80CR
Številka dela STPS30M80CR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6276 pcs Podatkovni list STPS30M80CR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 745mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 80V
Paket naprave za dobavitelja I2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena 497-11354-5
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 15A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 40µA @ 80V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A Številka osnovnega dela STPS30M80C