STPS30L45CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30L45CG-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30L45CG-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
Podatkovni listi: STPS30L45CG-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30L45CG-TR
Številka dela STPS30L45CG-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106610 pcs Podatkovni list STPS30L45CG-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 550mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-12793-2
STPS30L45CG-TR-ND
STPS30L45CGTR
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 400µA @ 45V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A Številka osnovnega dela STPS30L45C