STPS30L30DJF-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30L30DJF-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30L30DJF-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 30A POWERFLAT
Podatkovni listi: STPS30L30DJF-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30L30DJF-TR
Številka dela STPS30L30DJF-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 30A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41547 pcs Podatkovni list STPS30L30DJF-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 510mV @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-12867-6
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 30V 30A Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 750µA @ 30V Tok - Povprečni popravek (Io) 30A