STPS30L45CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30L45CW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30L45CW
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247-3
Podatkovni listi: STPS30L45CW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30L45CW
Številka dela STPS30L45CW Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33842 pcs Podatkovni list STPS30L45CW.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 550mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja TO-247-3 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-12656-5
STPS30L45CW-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 15A Through Hole TO-247-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 400µA @ 45V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A Številka osnovnega dela STPS30L45C