STPS30H60CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30H60CT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30H60CT
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Podatkovni listi: STPS30H60CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30H60CT
Številka dela STPS30H60CT Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41621 pcs Podatkovni list STPS30H60CT.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 660mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-5137-5
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 60µA @ 60V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A Številka osnovnega dela STPS30H60C