STPS30H60CGY-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30H60CGY-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30H60CGY-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V D2PAK
Podatkovni listi: STPS30H60CGY-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30H60CGY-TR
Številka dela STPS30H60CGY-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56183 pcs Podatkovni list STPS30H60CGY-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 660mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja D²PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-12985-2
STPS30H60CGYTR
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 60µA @ 60V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A Številka osnovnega dela STPS30H60C