STPS30H60CKY-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30H60CKY-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30H60CKY-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V POWERSO
Podatkovni listi: STPS30H60CKY-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30H60CKY-TR
Številka dela STPS30H60CKY-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V POWERSO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20091 pcs Podatkovni list STPS30H60CKY-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 580mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja PowerSO-20 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad Druga imena 497-11103-2
STPS30H60CKYTR
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Surface Mount 20-SOIC (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad Trenutna - povratna puščanja @ Vr 150µA @ 60V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A Številka osnovnega dela STPS30H60C