STPS1L40ZFY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1L40ZFY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS1L40ZFY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F
Podatkovni listi: STPS1L40ZFY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS1L40ZFY
Številka dela STPS1L40ZFY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 968810 pcs Podatkovni list STPS1L40ZFY.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mV @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja SOD-123F Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-123F Druga imena 497-17153-2
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 40V 1A Surface Mount SOD-123F
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 35µA @ 40V Tok - Povprečni popravek (Io) 1A