STPS1L40UY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1L40UY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS1L40UY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMB
Podatkovni listi: STPS1L40UY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS1L40UY
Številka dela STPS1L40UY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 540929 pcs Podatkovni list STPS1L40UY.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mV @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja SMB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Q Automotive Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-12288-2
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 40V 1A Surface Mount SMB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 35µA @ 40V Tok - Povprečni popravek (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F - Številka osnovnega dela STPS1L40
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS1L40U
STPS1L40U
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMB