STPS1L40MF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1L40MF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS1L40MF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITEFLAT
Podatkovni listi: STPS1L40MF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS1L40MF
Številka dela STPS1L40MF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITEFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 186069 pcs Podatkovni list STPS1L40MF.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1A
Napetost - razčlenitev STmite Flat Serija -
RoHS Status Digi-Reel® Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija DO-222AA
Druga imena 497-12287-6 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca STPS1L40MF
Razširjen opis Diode Schottky 40V 1A Surface Mount STmite Flat Konfiguracija diode 35µA @ 40V
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITEFLAT Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500mV @ 1A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 40V Capacitance @ Vr, F 150°C (Max)