STPS15L30CDJFTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS15L30CDJFTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS15L30CDJFTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V 7.5A
Podatkovni listi: STPS15L30CDJFTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS15L30CDJFTR
Številka dela STPS15L30CDJFTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V 7.5A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41865 pcs Podatkovni list STPS15L30CDJFTR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 480mV @ 7.5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-10102-1
497-11853-1-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 7.5A Surface Mount 8-PowerVDFN Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1mA @ 30V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 7.5A Številka osnovnega dela STPS15L30C