STPS15H100CBY-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS15H100CBY-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS15H100CBY-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V DPAK
Podatkovni listi: STPS15H100CBY-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS15H100CBY-TR
Številka dela STPS15H100CBY-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111392 pcs Podatkovni list STPS15H100CBY-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 800mV @ 7.5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-12283-2
STPS15H100CBYTR
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 7.5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 7.5A Številka osnovnega dela STPS15H100C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS15H100CB
STPS15H100CB
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V DPAK