STPS15L45CBY-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS15L45CBY-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS15L45CBY-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V DPAK
Podatkovni listi: STPS15L45CBY-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS15L45CBY-TR
Številka dela STPS15L45CBY-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103384 pcs Podatkovni list STPS15L45CBY-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 520mV @ 7.5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-14212-2
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 7.5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1mA @ 45V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 7.5A