STPS10150CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10150CT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS10150CT
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Podatkovni listi: STPS10150CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS10150CT
Številka dela STPS10150CT Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53285 pcs Podatkovni list STPS10150CT.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 920mV @ 5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 150V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-5398-5
STPS10150CT-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 150V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 5A Številka osnovnega dela STPS10150C