STPS10120CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10120CFP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS10120CFP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F
Podatkovni listi: STPS10120CFP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STPS10120CFP
Številka dela STPS10120CFP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6241 pcs Podatkovni list STPS10120CFP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 120V
Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-11888-5
STPS10120CFP-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack Trenutna - povratna puščanja @ Vr 6µA @ 120V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 5A