STPS10150CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10150CG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS10150CG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK
Podatkovni listi: STPS10150CG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS10150CG
Številka dela STPS10150CG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101966 pcs Podatkovni list STPS10150CG.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 920mV @ 5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 150V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 150V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 5A
Številka osnovnega dela STPS10150C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS0560Z
STPS0560Z
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 500MA SOD123
Na zalogi: 218976 pcs
Prenesi: STPS0560Z.pdf
RFQ
STPS10120CT
STPS10120CT
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
Na zalogi: 73882 pcs
Prenesi: STPS10120CT.pdf
RFQ
STPS10150CG-TR
STPS10150CG-TR
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK