STP75NF68
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP75NF68 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP75NF68
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 68V 80A TO-220
Podatkovni listi: STP75NF68.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STP75NF68
Številka dela STP75NF68 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 68V 80A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71366 pcs Podatkovni list STP75NF68.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220-3
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 14 mOhm @ 40A, 10V
Odmik moči (maks.) 190W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2550pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 75nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 68V natančen opis N-Channel 68V 80A (Tc) 190W (Tc) Through Hole TO-220-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)