STP75N20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP75N20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP75N20
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 200V 75A TO-220
Podatkovni listi: STP75N20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP75N20
Številka dela STP75N20 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 200V 75A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44742 pcs Podatkovni list STP75N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 34 mOhm @ 37A, 10V
Odmik moči (maks.) 190W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-5271-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3260pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 84nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V
natančen opis N-Channel 200V 75A (Tc) 190W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)