STP75N3LLH6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP75N3LLH6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP75N3LLH6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 75A TO-220AB
Podatkovni listi: STP75N3LLH6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP75N3LLH6
Številka dela STP75N3LLH6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 75A TO-220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44813 pcs Podatkovni list STP75N3LLH6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220
Serija DeepGATE™, STripFET™ VI Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.9 mOhm @ 37.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-11336-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2030pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23.8nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 75A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-220 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)