STP120NF04
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP120NF04 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP120NF04
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 40V 120A TO-220
Podatkovni listi: STP120NF04.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP120NF04
Številka dela STP120NF04 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 40V 120A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50253 pcs Podatkovni list STP120NF04.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V natančen opis N-Channel 40V 120A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220AB
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)