STP12N120K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP12N120K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP12N120K5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 1200V 12A TO220
Podatkovni listi: STP12N120K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP12N120K5
Številka dela STP12N120K5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 1200V 12A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8765 pcs Podatkovni list STP12N120K5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220
Serija MDmesh™ K5 Rds On (Max) @ Id, Vgs 690 mOhm @ 6A, 10V
Odmik moči (maks.) 250W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-15554-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1370pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 44.2nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1200V
natančen opis N-Channel 1200V 12A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-220 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)