STP11NM80
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP11NM80 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP11NM80
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 800V 11A TO-220
Podatkovni listi: STP11NM80.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP11NM80
Številka dela STP11NM80 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 800V 11A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15536 pcs Podatkovni list STP11NM80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 5.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-4369-5
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1630pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 43.6nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V
natančen opis N-Channel 800V 11A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)