STP10NK80ZFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP10NK80ZFP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP10NK80ZFP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 800V 9A TO-220FP
Podatkovni listi: STP10NK80ZFP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP10NK80ZFP
Številka dela STP10NK80ZFP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 800V 9A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52633 pcs Podatkovni list STP10NK80ZFP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 4.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 40W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-5972-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2180pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 72nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V
natančen opis N-Channel 800V 9A (Tc) 40W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)