STP110N10F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP110N10F7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP110N10F7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N CH 100V 110A TO-220
Podatkovni listi: STP110N10F7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP110N10F7
Številka dela STP110N10F7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N CH 100V 110A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37281 pcs Podatkovni list STP110N10F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220
Serija DeepGATE™, STripFET™ VII Rds On (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 55A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-13551-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5500pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 60nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 110A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 110A (Tc)