STP10NK70Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP10NK70Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP10NK70Z
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 700V 8.6A TO-220
Podatkovni listi: STP10NK70Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP10NK70Z
Številka dela STP10NK70Z Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 700V 8.6A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21535 pcs Podatkovni list STP10NK70Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 850 mOhm @ 4.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-5893-5
STP10NK70Z-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 90nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 700V
natančen opis N-Channel 700V 8.6A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 8.6A (Tc)