STP10N65K3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP10N65K3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP10N65K3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 10A TO220
Podatkovni listi: STP10N65K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STP10N65K3
Številka dela STP10N65K3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 650V 10A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6224 pcs Podatkovni list STP10N65K3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 3.6A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1180pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V natančen opis N-Channel 650V 10A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)