STM32L152ZCT6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L152ZCT6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L152ZCT6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 256KB FLASH 144LQFP
Podatkovni listi: STM32L152ZCT6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
360 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L152ZCT6
Številka dela STM32L152ZCT6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 144LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16597 pcs Podatkovni list STM32L152ZCT6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 144-LQFP (20x20)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 32K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 144-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 115 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 8K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Podatkovni pretvorniki A/D 40x12b, D/A 2x12b