STM32L152VET6TR
pregled izdelka
Številka dela: STM32L152VET6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
Podatkovni listi: STM32L152VET6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L152VET6TR
Številka dela STM32L152VET6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22189 pcs Podatkovni list STM32L152VET6TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hitrost 32MHz
Serija STM32L1 Velikost RAM-a 80K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 512KB (512K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 83 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 16K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 25x12b, D/A 2x12b