STM32L152VEY6TR
pregled izdelka
Številka dela: STM32L152VEY6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 512KB FLASH 104CSP
Podatkovni listi: STM32L152VEY6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L152VEY6TR
Številka dela STM32L152VEY6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 512KB FLASH 104CSP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20378 pcs Podatkovni list STM32L152VEY6TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 104-WLCSP (5.1x4.1)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 80K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 104-UFBGA, WLCSP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 83 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 16K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH 104-WLCSP (5.1x4.1) Podatkovni pretvorniki A/D 25x12b, D/A 2x12b